Ambalaj Tasarımı

Ambalaj tasarımı nedeni ile markaların binlerce lira kayıp yaşadığını biliyor muydunuz? Bu kayıplardan uzak durmak ve görsel kusursuzluğu yakalamak adına ambalajlarınızın tasarımını bize bırakın, kaliteyi yaşayın!

Ambalaj, markalar tarafından çoğu zaman göz ardı edilen unsurlar olsa da tüketicilerin alışveriş kararlarını vermelerinde ambalajın etkisi büyüktür. Sadece göze hoş geldiği için satın alınan ürünlerin yanı sıra üzerinde doğru bilgilendirmeler bulunan ambalajların da yarattığı etki büyüktür. Tüm bunlar bir araya geldiğinde markanızı ve ürününüzü ön plana çıkaracak bir ambalaj sizin için şarttır.

Digimooz olarak ambalajlarınızın sıradan ürün koruyucular olmasını değil harika pazarlama araçlarına dönüşmesini sağlıyoruz. Peki, ama nasıl?

Ambalaj Tasarımı Nasıl Olmalı?

Ambalajlarınızın tasarlanırken sıradan ifade ve kullanımlardan uzak durması Digimooz olarak en büyük önceliğimiz! Kaliteyi ön plana çıkarmak üstelik satış rakamlarınızı zirveye taşımak en büyük hedefimiz! Şimdi gelin tüketicileri etkileyecek tasarımlara imza atarken nelere dikkat ettiğimize bir bakalım!

  • Ürünün hangi kitleye hitap ettiği ön planda tutularak tasarımların bu bilinç ile gerçekleştirilmesini önemsiyoruz,
  • Ambalaj tasarımı sadece ürünün çevresel faktörlerden etkilenmesini engellemez aynı zamanda ürünü satan bir pazarlama aracı olur. Bu anlayışla ‘Al benisi’ yüksek tasarımlara imza atıyoruz,
  • Tasarım yapılırken markanın pazarlama anlayışları ile örtüşen bakış açılarından yararlanmaya önem atfediyoruz,
  • Renk kullanımı, görsel ifadeler ve ürün adının etkili bir şekilde yerleştirilmesi sayesinde ürünün satış rakamlarına etki etmeyi amaçlıyoruz,
  • Ambalaj tasarımı en temel görevi olan ürünün çevresel etkilerden korunmasını sağlamada etkili bir şekilde tasarlansın diye çaba sarf ediyoruz,
  • Yaratıcı, ürünle bütünleşen ve kaliteyi yansıtan bir tasarımla ürünü ön plana çıkarıyoruz.

Neden Digimooz ile Çalışmalısınız?

Digimooz olarak farklılığı ön plana çıkan tasarımlar ortaya koyarken tüketiciler ve markalar arasındaki bağın tesis edilmesinde de etkin rol oynuyoruz. Ambalaj tasarımcılarımızın marka kültürünü benimsemesini çok önemsiyor ve tasarım yaparken tüketici gözünden düşünmeyi ihmal etmiyoruz. Başarılı bir ambalajın sadece renkleri doğru bir şekilde bir araya getirerek ortaya çıkmayacağınız biliyoruz. 

Tasarım sırasında dikkat edilmesi gereken bütün detayları önemsiyor ve markanızın satış rakamlarını arttıracak çözümler üretiyoruz!