Harita Entegrasyonları

Harita entegrasyonları hizmeti ile işletmenizin Google Maps ve Yandex Haritalar üzeirndeki konumunu işaretlemek ister misiniz? Digimooz sayesinde Google ve Yandex’teki varlığınızı sağlamak mümkün!

İnsan yaşamının dijitalleşmesi ile birlikte yer ve adres tariflerinde de akıllı cihazlardan yararlanmak önemli bir konu olur. Özellikle işletmelerin Google ve Yandex üzerindeki konumlarını belirlemeleri tüketiciler açısından büyük bir kolaylık ortaya çıkarır. Kurumsal bir yapı olduğunuzu ortaya koymak adına mutlaka gerçekleştirilmesi gereken harita entegrasyonları konusunda Digimooz ile profesyonel destek almak ister misiniz? 

Size sunduğumuz çok özel hizmetler ile firmanızın Google’daki görünürlüğünü hemen farklı bir noktaya taşıyabilirsiniz. İşte o hizmetler!

Harita Entegrasyonları Çözümlerimiz

Google ve Yandex gibi dünyanın en çok kullanılan harita uygulamalarında görünürlüğünüzü arttırmak adına tek yapmanız gereken Digimooz’a başvurmak! Kaliteli çözümlerimiz ile sizlere en başarılı hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.

Haritaya Konum Ekleme

İşletmenizin haritalar üzerinde henüz hiç konumu eklenmemişse bu eksikliği Digimooz ile giderebilirsiniz. Özellikle süreci yönetmekte zorluk çeken markalar için sunduğumuz danışmanlık hizmetleri ile kaliteyi ön plana çıkarmak tek hedefimiz. Google ve Yandex uygulamalarında konumunuzu ekleyerek işletmenizin görünürlüğünü arttırmanıza yardımcı oluyoruz. Üstelik ilgili kurumlarla yazışmaları da sizin yerinize biz yapıyoruz.

Haritada Konum Değiştirme

Haritada yanlış eklenen konumu ya da işletmenizin eski adresine tanımlı konumu değiştirmek sizin için çok ciddi bir iş anlamına mı geliyor? Digimooz ayrıcalığı ile harita entegrasyonları hizmetine hemen başvurun. Hem adresinizin değişikliğini sağlayalım hem de işletmenize ulaşmak isteyen müşterilerinizin karşılaşacağı zorlukları ortadan kaldıralım! 

Neden Digimooz ile Çalışmalısınız?

Digimooz, dijital dünyanın en önemli araçlarını sizlerin yararına kullanırken teknolojik yenilikleri de yakından takip etmeyi ihmal etmiyor. Haritalar üzerindeki varlığınızın kusursuz bir şekilde yansıtılmasını sağlamak adına gerekli çalışmalara imza atar. Dijital pazarlama temelinde bütün ihtiyaçlarınıza çözüm üretirken bütçe dostu seçenekler ortaya çıkarmanın da arzusunu taşır.

Siz de marka değerinizi dijital dünyanın gücünü kullanarak arttırmak istiyorsanız hemen Digimooz ile iletişime geçebilirsiniz. Başarılı işlere imza atmak için çok ciddi bütçeler ödemeniz gerekmediğini sadece kaliteyi önemseyen bir iş ortağı seçmeniz gerektiğini unutmayın!