360 Sanal Tur

Gayrimenkul ve İnşaat (360 dererce ilan)

Artık müşterileriniz sattığınız projeleri evinden inceleyecek. 360° sanal gezinti ile projelerinize müşterileriniz her yerden ulaşabilecek.

 

Sağlık Kuruluşları

360° sanal gerçeklik ile yurt dışından gelen hastanız gelmeden önce hastanenizin içinde kendi evinde telefonuyla dolaşabilecek.

 

Otel ve Pansiyonlar

Müşterileriniz, konaklama tercihlerini yapmadan telefondan odaları, restoran ve havuz alanlarını güvenle panoramik olarak görüntüleyebilecek.

 

Eğitim Kurumları

Öğrenciler gideceği eğitim kurumunu araştırırken aynı şehirde olmasalar bile 360° sanal gerçeklik ile kurumun tüm bölümlerini sanki oradaymış gibi gezme imkanı sağlıyoruz.

 

Restaurant ve Cafeler

Sektörde basamakları çıkabilmek için en önemli etkenlerdendir pazarlama. Biz pazarlama stratejinize 360 keyif getiriyoruz.

 

Tarihi Yerler

360° sanal geziler teknolojinin gelişmesiyle kültür turizimine farklı bir boyut getirecek. Ülke turizimi 360° sanal geziler ile interaktif reklamlarını yapmaya başlıyor.

Dilediğin yerde keşfet!

Özgürce dolaş, dilediğin gibi paylaş

Müşterileriniz sanki oradaymış gibi bu platformlarda keşfedebilir ve deneyimlerini sosyal medya üzerinden beğenip yaşayabilir.

360 Derece Fotoğraf ve Video

360° Sanal Gerçeklik Teknolojisiyle;

✔ 360 sanal gerçeklik, yeni nesil 360 Derece Virtual Reality (Sanal Gerçeklik) teknolojisidir. Eski teknolojilerin aksine etrafı size tek bir açı göstermez, birçok noktadan alınan görüntülerle açık ya da kapalı bir mekanı gezebilmenizi, sanki oradaymışsınız gibi aşağı-yukarı, sağ-sol ve ileri-geri hareketler yaparak 3D sanal gerçeklik deneyimi yaşamanızı sağlar. Sizede hedef kitlelerinize göre farklı bir pazarlama fırsatı yaratır.

✔ Sizde tanıtmak istediğiniz mekanlarınızı 360° sanal gerçeklik gezdirebilmek ve tüm mobil aygıtlarda ulaşılabilmesini isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

✔ Çektireceğiniz 360 görselleri sitenize koyabilir ya da bizden video talebinde bulunarak sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yapabilirsiniz.

360° Sanal Tur Çekimi Referanslarımız için