Sosyal Medya Yönetimi

Dijital Medya

Her şirketin kurumsal kimliği olduğu gibi tüketiciler ile doğrudan iletişime geçirecek, samimi ve güçlü bir dijital kimliği de olmalıdır. Burada Digimooz, markanızın dijitalde varlığını sürdürmesi ve mesajınızı net olarak aktarabilmeniz için yol arkadaşı olacak.

 

Sosyal Medya Yönetimi

Markanıza ait hizmet ve ayrıcalıkları size en uygun sosyal ağlarda sergiler, hedef kitleniz ile güçlü bağlar kurmanıza yardımcı oluruz.

 

İçerik Planlaması

Dönemsel içerik planlamanın yanı sıra etkileşime sokarak takipçi ve beğeni sayılarını artırmaya yönelik çalışmalar yapmaktayız. 

 

Kampanya Yönetimi

Markanız için planladığınız yeni ürün tanıtımı, indirim, fırsat ve yarışma içeriklerinin kurgulanması ve daha çok kişiye gösterilmesi için gerekli optimizasyonları yaparız. 

 

İnteraktif Projeler

Markanıza en uygun influcer, diğer markalar ile yürütülebilecek reklam ortaklığı, viral içeriklerin planlanması ve yönetilmesini sağlarız. 

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Her markanın kendine has hedef kitlesi olduğu gibi her projeninde daha çok geri dönüşüm elde edebileceği bir reklam ağı bulunuyor. Tüm reklam ağlarında eş zamanlı yayın yapabileceniz gibi niş hedef kitleye yönelikte çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

 

Facebook Reklam Yönetimi

Marka bilinirliğinizi artırın, Web sitenize müşteri çekin, Hedef kitlenize kolayca ulaşın.

 

Instagram Reklam Yönetimi

Fotoğraf, Video, Döngü ve Hikaye içerikleri ile etkileşime geçin.

 

Google Reklam Yönetimi

Aramalarda ürün, hizmet ve iletişim bilgilerinizi her yerden ve her an görünebilir olmasını sağlayabilirsiniz.