Logo Tasarımı

Logo tasarımı ile tüketicilerin ilgisini çekecek işlere imza atmayı kim istemez ki? Siz de tüketiciler ve markanız arasındaki bağı kuvvetlendirmek istiyorsanız logonuzun size özel tasarlandığından emin olmalısınız!

Bir markanın diğer markalardan ayrılmasını sağlayan en önemli öge logodur. Çünkü tüketiciler için akılda kalıcı ve ilgi çekici detay hep görsel öğeler olur. Tüketici beklentilerini bilen ve bu beklentileri fazlası ile karşılamaya odaklanan bir anlayış ile Digimooz kalitesini hissettiriyoruz. Herkesin beğeneceği bir logoya sahip olmanızı sağlarken markanızı ön plana çıkaracak çizgiler sunmayı da ihmal etmiyoruz. Üstelik logonuzu tasarlarken özgünlüğü de ihmal etmiyoruz.

Siz de markanıza özel ve ilgi çekici bir logo tasarlamak istiyorsanız Digimooz ile enfes bir iş birliğine hazır olun!

Logo Tasarımı ile Dikkatleri Toplamanızı Sağlayacak Detaylar

Logonuzu tasarlarken bazı konularda ekstra hassasiyet göstererek farkımızı ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Digimooz kalitesini hissetmenize olanak sağlayacak aşağıdaki detaylarla logo tasarımı sürecine imza atıyoruz.

Basit ve Sade Logo

Markanızı yansıtacak logo iddialı ve ilgi çekici olmalı bunu herkes bilir. Ancak bu ilgi çekiciliği karmaşa ile değil basit ve sade bir şekilde yansıtmak daha doğrudur. Böylelikle tüketicilerin gözünü yormayan ve onlara hoş gelen bir logonuzun olması sağlanır.

Özgünlüğü Yakalamak

Tasarımcılar için esinlenmek oldukça doğaldır. Ancak esinlenmeyi bir adım öne taşıyıp kopyalamak logo tasarlama süreçlerinde asla kabul edilebilir bir durum olmaz. Bu nedenle logo tasarlanırken özgün çalışmalar yapıyor ve marka ile uyumu görseller kullanmaya özen gösteriyoruz.

Font Seçimi

Logo tasarımı esnasında bir simge ya da yazı kullanılacaksa burada tercih edilecek olan karakterlerin kesinlikle okunaklı olması gerekir. Tüketicilerin okurken zorlandıkları bir logoyu akıllarında tutmaları imkansızdır. Bu bilinç ile size özel logolar tasarlarken font seçiminde çok titiz davranıyoruz.

Markayı Yansıtmak

Markayı yansıtan bir logonun sadece görsel başarıyı değil anlam bütünlüğünü ortaya çıkarması da mümkündür. Bir e-ticaret sayfasının logosunda alışveriş sepeti kullanılması gibi ilgi çekici detaylarla markanızı yansıtmayı ihmal etmiyoruz!

Siz de kusursuz logo tasarım süreci sonrasında Digimooz ayrıcalıklarını yaşayan markalar arasında olmaya ne dersiniz?