Katalog Tasarımı

Katalog tasarımı yaptırarak ürün ve hizmetlerinizi tüketicilerin ilgisini çekecek bir hale getirmeye hazır olun! Kaliteli tasarımlar, doğru yerleşim ve çok daha fazlası ile Digimooz size kusursuz bir katalog sunmayı vaat eder.

Kataloglar markaların en çok değer verdiği pazarlama seçenekleri arasında yer alsa da zaman zaman yoğun iş yükü nedeni ile ihmal edilen seçenekler olur. Çünkü her yeni yılda değişen ve ürünleri kaliteli bir şekilde yansıtması gereken katalogların tasarlanması aşamasında ciddi emek sarf edilmesi gerekir. Tüketicilerin ilgisini çekecek bir katalog tasarımı yaptırmak istiyor ama süreci profesyonel bir şekilde yönetmek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Digimooz sadece kataloğunuzun tasarlanmasını değil baştan sona kadar bütün planlamasını gerçekleştiriyor. Üstelik profesyonel ekibimiz katalog ortaya konurken dikkat edilmesi gereken detayları da ihmal etmiyor!

Katalog Tasarımı Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Katalog hazırlık süreçlerinizi önemsiyor ve bu süreçte kusursuzluğu ön plana çıkarmak için yoğun çaba sarf ediyoruz. İşte kataloglarınızı tasarlarken en çok değer verdiğimiz detaylar!

Tüketici Odaklı Tasarım

 Katalog tasarlarken amaç daima ürünlerin tüketici ile buluşturulması olsa da katalogda tüketicilerin işine yarayacak seçeneklerin ön plana çıkması gerekir. Ürünleri tüketicilerin anlayabileceği şekilde yerleştirin ve ürün inceleme aşamalarını kolaylaştıracak etkiler yaratıyoruz.

Katalog Boyutları

Katalog tasarımı ile ilgili gözden kaçan detayların belki de en önemlisi tasarımda kullanılacak boyutlardır. Katalog hem kullanıcının eline alabileceği optimum boyutlarda olmalı hem de ürün yerleşimi sırasında gerekli boşluklar bulunmalıdır. Söz konusu detaylara önem vererek gerçekleştirdiğimiz tasarımlarla kaliteyi ön plana çıkarıyoruz.

Görsel Kalitesi

Başarılı bir katalog için vazgeçilmez unsurların başında kaliteli görseller gelir. Çünkü görselleri profesyonel olmayan kataloglar kusursuz tasarlanmış olsa dahi tüketicilerin ilgisini çekmez. Bu nedenle katalog tasarlama süreci öncesinde profesyonel ürün çekimi gerçekleştiriyoruz.

Katalog ile İlgili Geri Dönüşleri Dikkate Almak Gerekir

Tasarım ekibi ve marka temsilcileri kataloğun kusursuz olduğunu düşünse de tüketici geri dönüşlerine değer vermek gerekir. Digimooz olarak iş birliği yaptığımız markaların tüketicilerden aldıkları geri dönüşleri önemseyerek yenilikler ve güncellemeler üzerinde duruyoruz.

Enfes bir süreç sonrasında kusursuz bir kataloğa sahip olmak için bizi arayabilirsiniz.